Zwyrtała 2024

Zwyrtała tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!

Ogłaszamy szóstą edycję konkursu i ponownie szukamy „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora.

Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać, pocztą tradycyjną lub mailowo, do 15 maja 2024r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu, który znajduje się poniżej.

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego oraz możliwość prezentacji zwycięskiego pomysłu 19 lipca 2024, podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2024, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. dwudniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. W puli nagród znalazł się także wyjazd dla trzech osób na festiwal literacki „Lesenetz” do Hamburga oraz pięć zestawów naturalnych kosmetyków na bazie rabczańskiej solanki.

Regulamin konkursu „Zwyrtała 2024”

Formularz konkursowy „Zwyrtała 2024”