Zwyrtała 2020 – czekamy na zgłoszenia do konkursu

Zwyrtała tak pięknie grał, że potrafił porwać aniołów do tańca i roztańczyć całe niebo!

Zachęceni sukcesem pierwszej edycji konkursu, ogłaszamy drugą edycję i ponownie szukamy „czytelniczego” Zwyrtały, którego pomysł porwał do lektury i rozczytał szkołę, dzielnicę, wieś, miasto…

Laureatem konkursu może osoba (lub grupa osób), niezależnie od wieku i miejsca działania, której pomysł zachwyci konkursowe jury w składzie: prof. Anna Janus-Sitarz, prof. Grzegorz Leszczyński, pan Konstanty Przybora. Aby wziąć udział należy zapoznać się z regulaminem konkursu oraz wypełnić i przysłać poczta tradycyjną lub mailowo do 6 czerwca 2020 r., na adres Biblioteki w Rabce-Zdroju krótki formularz z opisem projektu, który znajduje się poniżej.

Główna nagroda to: tytuł zwycięzcy konkursu i dyplom, wykonany na podstawie linorytu autorstwa Jerzego Koleckiego, możliwość publikacji zwycięskiego pomysłu oraz jego prezentacji podczas warsztatów dla dorosłych w ramach Rabka Festival 2020, a także ufundowany przez Uzdrowisko Rabka S.A. trzydniowy pobyt, z osobą towarzyszącą, w Medical SPA „Rabczański Zdrój” z wyżywieniem i pakietem zabiegów SPA. Przewidujemy także przyznanie pięciu wyróżnień.

Ponadto, przyznana zostanie nagroda specjalna za najlepszy pomysł na promocje czytania, zrealizowany online podczas trwania epidemii (informacja o nagrodzie dodatkowej znajduje się w aneksie z 2 kwietnia 2020)

Pliki do pobrania:

  1. Regulamin konkursu „Zwyrtała 2020”
  2. Formularz konkursowy „Zwyrtała 2020”
  3. Aneks z 2 kwietnia 2020r
  4. Aneks z 4 maja 2020r